מהם מועדוני החשפנות הטובים ביותר בניו יורק

מועדון החשפנות אלטה, למשל, מציע חדרי VIP בשווי 2,000 דולר בנוסף לריקודי העמוד המדהימים, לילות אקזוטיים בכל שישי ושבת, ומופע מים נהדר עם הדולפין המפורסם שלהם. נערות ליווי בתל אביב

אליטה גאה להיות בין המקומות האקזוטיים ביותר בניו יורק. אנו מציעים את השילוב הטוב ביותר של העיר של תכונות בשלוש רמות שירות יפות. עבור קהל הלקוחות הבחנה ביותר שלנו, כמה התמחויות זמינות בסוויטות ה-VIP של $2,000 – מיטת מסיבת ריקודים (602 מ”ר עם דלתות הזזה), חדר ריקודים (514 מ”ר), חדר תיאטרון למבוגרים (7243 מ”ר). ב-Alita תמצאו את כל האלמנטים המובהקים של חוויה יוקרתית – סביבה מפוארת; ארוחות וקינוחים מפוארים של אמן הקולינריה הנודע ג’ורג’ מנדי פרקר; נערות התצוגה הטובות ביותר של ניו יורק מרקע אתני שונה; שישה ברי גורמה המגישים קוקטיילים ובירה; בריכות טמפרטורות מרעננות לצד הבריכה או מקורות ל”זמן התקררות”

לאחר שלוש שנים של התבוננות פנימית, המבקרים מ-Word Watch של AV Club רצו לצאת מהמוטל שלהם ליד מפלי הניאגרה ולנסוע לעיר ניו יורק, שם הם השתתפו במועדון ארוחת ערב (שמכונה גם מועדון חשפנות) עם אנשים לבושים בצורה מוזרה בפנים.

חבורה מאיתנו נכנסה לסיביר וראתה בחורות עירומות רוקדות לצפצופים אלקטרוניים קטנים וצפצופים – וזה תמיד מביך אלא אם כן אתה עושה את זה בפרטיות עם מישהו שאתה אוהב – ואז אכלה אוכל של דיינר על צלחות נייר חוץ מהלובסטר שלי שהוגש. בקונכיית לובסטר ממשית מסיבה כלשהי.

גש לרשימה שלנו של מועדוני החשפנות הטובים ביותר בניו יורק, דון במועדוני חשפנות שונים בניו יורק.

הברונקס | בושוויק | מטבח הגיהינום

מספר מועדונים עומדים על שני הצדדים של כמעט כל בלוק בין השדרה העשירית ל-10, אבל זה לא אומר שכל המקומות הם בעלי מוניטין. הרבה לקוחות חדשים שלא יודעים איך דברים עובדים מצטברים בכניסה למקומות עם תעריפים נמוכים, אבל יש להימנע ממפעלים כאלה בכל מחיר, אלא אם כן אתה רוצה שישדודו אותך או גרוע מזה אחר כך. https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%94/

Club 360 הוא בחירה מצוינת למי שרוצה חוויה נקייה, לגיטימית! הם קיימים מאז 1985, אבל אנחנו מנסים לכבד ככל האפשר את הברים והמסעדות שעושים את המלאי העתיק שלהם כפי שהוא הובא למאה הזו. אז אנחנו באמת הולכים להתמקד רק במקומות לשתות וליהנות מהמראות אם אתה יודע מה אני אומר.(סוף)

タイトルとURLをコピーしました